Combat Arms-Belgrade-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve igrace Combat Arms-a u Srbiji i sire
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobro dosli na naj noviji forum posvecem svim igracima Combat Arms-a iz Srbije i sire!!!
Ovaj forum se uzivo updatuje dok vi gostujete kod nas, i zato se izvinjavamo unapred ako vam se cesto menja izgled foruma!!!
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Affiliates
free forum

Socialni obeležak stranice
Socialni obeležak stranice reddit      

Zadržite i delite adresu Combat Arms-Belgrade-Serbia na vaš sajt social bookmarking-a

Zadržite i delite adresu Combat Arms-Belgrade-Serbia na vaš sajt social bookmarking-a

 

 od mene toliko o igri

Ići dole 
+2
Forstres
MITKE001
6 posters
AutorPoruka
MITKE001
Admin
MITKE001


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 39
Points : 67
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 41

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeSre Maj 27, 2009 4:08 am

Nije combat arms losa igra nego neki neznaju da igraju casno i posteno,
ima dosta bagova,
ima dosta lagg,
ima dosta pametnih hakera
sve u svemu zacin ccccccccc...
Nazad na vrh Ići dole
Forstres

Forstres


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 18
Points : 28
Reputation : 0
Datum upisa : 28.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Zagreb

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 3:06 am

Slazem se s tobom MITKE,igra kao igra nije losa ,grafika je ok ,igrivost je na nivou ali problem je u tom segmentu nedorađenosti ,ucestalo zna neki igrac biti u lagu pa je besmrtan,bagovi su takoder svakodnevnica,ali po meni najveci problem je u tome sto nisu izmislili nacina da se rjese hackera,postoje igrice tipa wowa gdje hackera nema a i mogucnost za hackanje je svedena na nulu.Nadajmo se da ce Nexon jednog dana i biti u mogucnosti *** sve hackere iz igre a do tada cemo se morati boriti protiv njih i ***** im mamicu xD .
Nazad na vrh Ići dole
Forstres

Forstres


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 18
Points : 28
Reputation : 0
Datum upisa : 28.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Zagreb

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 3:10 am

Ispricavam se na prostim rjecima ,nemam tolerancije za hackere pa se nemogu ljepo izrazavati kad su oni u pitanju.Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Michael101
Admin
Michael101


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 52
Points : 90
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 47
Lokacija : Beograd Srbija

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 3:12 am

Sada si dobio warning zbog tih tackica koje sam ja stavio umesto tvojih zivopisnih reci.

Za svaki ispad se dovija trecina warna, kada se warn ispuni, dobijes ban prvo na dan, zatim na 3, pa na 7, i na kraju sledi trajni ban.
I nemoj da te opet uhvatim da pravis duple postove...

Procitaj pravila foruma bre!
Nazad na vrh Ići dole
https://combatarmsbelgrade.serbianforum.info
Forstres

Forstres


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 18
Points : 28
Reputation : 0
Datum upisa : 28.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Zagreb

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 3:14 am

Sone strog si al ajde razumijem ja sve to. Mora biti reda na Forumu
Nazad na vrh Ići dole
Michael101
Admin
Michael101


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 52
Points : 90
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 47
Lokacija : Beograd Srbija

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 3:15 am

AAAAAAAAAAALEEEEEEEEEEEEEELUUUUUUUUUUUJAAAAAAAA
Nazad na vrh Ići dole
https://combatarmsbelgrade.serbianforum.info
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 10:17 am

ma dajte mi link da okacim i ja ovaj skor moj ......
Nazad na vrh Ići dole
SAS018
Moderator
SAS018


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 50
Points : 68
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 43
Lokacija : Nish-Bulevar

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 12:32 pm

Nazad na vrh Ići dole
MorbidAngel
Moderator
MorbidAngel


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 11
Points : 17
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 45
Lokacija : Skoro Beograd

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 5:10 pm

Forstres!!

Veliki pozz za tebe. Nemoj da svatiš da neko ima nešto protiv tebe, ali imaš deo foruma koji je za prozivke i možeš da pišeš tamo šta ti volja...
Što se tog dela priče toliko...
Sad, za dupli post te je samo opomenuo, inače je to WARNING!!!!
Nije uopšte Michael101 bio strog, pravila bilo kog foruma su takva!!!

P.S. Izbegavaj da praviš DUOBLE POST jer postoji EDITovanje poslatog teksta...
Nazad na vrh Ići dole
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 6:42 pm

sta je to dupli post jos niam shvatio !?
Nazad na vrh Ići dole
MorbidAngel
Moderator
MorbidAngel


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 11
Points : 17
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 45
Lokacija : Skoro Beograd

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 6:44 pm

dupli post je ovo sto ce se sad desiti!!!!
Molim ostale admine i moderatore da ne obracaju paynju na ovo brisem to cim EVOX skapira dupli post!!!
Nazad na vrh Ići dole
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 6:53 pm

aha kad 2 puta zaredom napises poruku !
pa to je glupo pravilo !
a gde da upisem ovaj link za slicku posto sam ga stavio u avatar a tu vidim da niko nije stavio ??


Poslednji izmenio evox dana Čet Maj 28, 2009 6:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MorbidAngel
Moderator
MorbidAngel


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 11
Points : 17
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 45
Lokacija : Skoro Beograd

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 6:59 pm

ok skapirao si!!!
nije glupo pravilo jer imaš dugme EDIT, koje radi posle nakon što je poslata poruke!!!!


za to već pitaj SASa ili MICHAELa, vidiš da ni ja nemam ni jednu sličku!!!!
joj





Ja sam na ovo tvoje ostao bez teksta!
Michael101
Nazad na vrh Ići dole
SAS018
Moderator
SAS018


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 50
Points : 68
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 43
Lokacija : Nish-Bulevar

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 7:14 pm

evox ::
a gde da upisem ovaj link za slicku posto sam ga stavio u avatar a tu vidim da niko nije stavio ??
Odes u profile pa potpis ili signature,postavis taj link koji si dobio izmedju[img][/img] pa kliknes na posalji ili send.Onda odes na opcije  i stikliraj UVEK DODAJ MOJ POTPIS.Ako se ne snalazis javi mi na PM.A ti morbid nisam sasa  vec Alen Smile Napsiao sam vec to na forumu Smile)
Nazad na vrh Ići dole
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 11:50 pm

evo ga-hvala na pomoci !
Nazad na vrh Ići dole
SAS018
Moderator
SAS018


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 50
Points : 68
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 43
Lokacija : Nish-Bulevar

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 11:56 pm

Nema na cemu Evoxe.Drago nam je sto smo ti pomogli od mene toliko o igri 44453
Nazad na vrh Ići dole
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 11:58 pm

e samo da znas michael gricko jede ..... moj ban nije isteko jos tj. ban ne istice automatski na 3 dana neko na kad on oce !
Nazad na vrh Ići dole
SAS018
Moderator
SAS018


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 50
Points : 68
Reputation : 0
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 43
Lokacija : Nish-Bulevar

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimePet Maj 29, 2009 12:18 am

Evoxe ponovo te ispravljamo.Nema ruznih reci o drugima u ovom delu foruma.Sledeci put cemo morati da ti damo warn za takvo nesto.Ako zelis da olaksas dusu idi na glavnu stranu pa PROZIVKE CLANOVA Smile Tamo je to dozvooljeno,Mitke je sve lepo objasnio tamo.Ovde je zabranjeno.HVALA!
Nazad na vrh Ići dole
evox

evox


od mene toliko o igri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100od mene toliko o igri Right_bar_bleue

Broj poruka : 19
Points : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 27.05.2009
Godina : 32
Lokacija : Leskovac

od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitimePet Maj 29, 2009 12:18 pm

aha-ok shvatio sam !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





od mene toliko o igri Empty
PočaljiNaslov: Re: od mene toliko o igri   od mene toliko o igri Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
od mene toliko o igri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Combat Arms-Belgrade-Serbia :: COMBAT ARMS-
Skoči na: